Adam Wardziński

Jeden z najlepszych zawodników BJJ na świecie. Multimedalista najważniejszych imprez światowego BJJ. Mistrz świata IBJJF NoGi z 2019 roku. Srebrny medalista Mistrzostw Europy IBJJF.

wielokrotny mistrz Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

wielokrotny mistrz Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu w formule Gi oraz NoGi

Kuba ‘Watson’ Witkowski

Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy ADCC, Grapplingu oraz IBJJF NoGi w czarnych pasach. Mistrz Polski i Europy ADCC, ćwierćfinalista Mistrzostw Świata ADCC z 2017 roku. Reprezentant Polski w Grapplingu.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy w Grapplingu.

jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Europie

specjalizuje się w formule NoGi

wicemistrz świata w Grapplingu - Kazachstan 2018

Tomasz ‘Pająk’ Stasiak

Niepokonany zawodnik MMA (6-0), jeden z najefektowniej walczących zawodników polskiej sceny BJJ. Wielokrotny medalista zawodów BJJ w Polsce i w Niemczech. Trener takich zawodników jak Tomasz Narkun czy Maciej Różański.

Tomasz Nowakowski

Trener zapasów w szczecińskim Berserkers Team. Medalista Mistrzostw Polski w zapasach, V zawodnik akademickich Mistrzostw Świata w zapasach, mistrz Polski w Grapplingu, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Grapplingu oraz zwycięzca Mistrzostw Polski ADCC w kategorii zaawansowani.

Marta Zinserling

Entuzjastka pierwotnych człowiekowi form ruchu – walki, tańca i przemieszczania się. Od dziecka związana z kulturą fizyczną – do dziś zajmuje się wszechstronną praktyką ruchu. Nie zapominając o swoich tanecznych korzeniach – aktualnie skupia się na treningu Brazylijskiego Jiu Jitsu i zgłębia temat bezpiecznego przygotowania ciała do treningu chwytanych sportów walki.

Trener BJJ

Michał ‘Baba’ Baciński

Nauczyciel, praktyk i pasjonat ruchu, krzewiciel idei Movementu. Człowiek małpa ze specjalnością do rozwoju siły, mobilności i różnych form przemieszczania. Od dziecka zajmował się sportem w różnorodnym wydaniu, z pasją jeżdżąc na wszelkie możliwe szkolne zawody sportowe. Później nastała miłość do parkour i akrobatyki, koszykówki, siłowni, biegów dystansowych i w 2016r. – kalisteniki. Obecnie student filozofii Movementu Ido Portala, brazylijskiego jiu-jitsu oraz AWF w Warszawie.